renginio / GYVO susitikimo 2023 ĮRAŠAS

širdžių kamertonai

DABAR | ČIA

Atvėrėme širdis ir susijungėme bendrystėje. Bendrystėje priėmėme ir išskleidėme didžiulius srautus ŠIRDINGŲ ENERGIJŲ. Tu irgi gali tai patirti žiūrėdamas įrašą ir susijungęs su renginio sąmone.
Kviečiame suskambėti ŠIRDŽIŲ KAMERTONAIS!

Širdžių kamertonų renginio atsiliepimai 2023.07.16

Renginio vedlės

Dalyvių

Muzikinis pasirodymas

Subtilaus plano mokytojai

Dalyvius džiugino

renginio vedlės

Aistė, Eva, Evelina ir Jurga tai keturios sąmonės, apsijungusios tarpusavyje, palaikomos subtiliųjų mokytojų, išskleidžia informaciją ir energijas.

Aistė Juškė

Eva Ignatovič

Evelina Velkaitė

Jurga Lukoševičienė

Padaryk tai lengvai ir paprastai

Dar neturi šio įrašo?

įsigyk įrašą

ŠIRDŽIŲ KAMERTONAI

susipažink su programa

Trumpai apžvelgiame renginio dalis, kurias matysi įraše

SUSIJUNGIMo MEDITACIJA IR INTENCIJOS IŠKĖLIMAS

Čia mes suijungiame, atveriame savo sąmonės kanalus ir širdis kosminiam MEILĖS srautui

03:22 – 16:25   Širdis

AISTĖ
Veda

MOKYTOJŲ TRANSLIACIJA

Šioje dalyje girdėsite ir jausite iš subtilaus plano mokytojų Viešpaties Maitrėjos ir Marijos Kumaros perduotas žinutes ir išskleistas energijas.

16:26 – 42:58   Širdis

EVA
Veda

Žaidimai vedantys į priėmimą

Čia neriame į priėmimo būsenas. Pavyzdžiu mums tampa kitos Visatos atstovų pasidalinimas per Violetą Petraitienę. Tai momentas savirefleksijai ir patyrimui, kiek aš priimu save, artimą ir visą žmoniją?

58:09- 01:51:30   Širdis

JURGA
Veda

Muzikinė meditacija. Giedojimas, transliavimas ir judesys

Renginyje dalyvauja mūsų viešnia Simona, atliekanti nuostabų intuityvų giedojimą. Per garsą, balsą, skambesį perduodanti subtilias, gydančias energijas. Savo balsą išskleidė ir Eva. Skambančiais dubenėliais ir taurėmis grojo Aistė.

 2:31:36- 3:33:22   Širdis

SIMONA JAKUBĖNAITE, EVA, AISTĖ
Giedojimas, dainavimas, skambantys dubenys, šviesos kalba

UŽDARYMO VAIŠĖS, APSIKABINIMAI

Pilname renginio įraše dar papildomai matysite Evelinos pasakojimą apie savo tapybą, pasakojimą apie Simonos muzikinį kelią. Tylos meditaciją. Pilnas vaizdo įrašas gausus nuoširdžių pokalbių, pasidalinimų, išjautimų, įvykusių transformacijų, atvirų širdžių.

 00:00 – 4:18:25   Širdis

AISTĖ, EVA, EVELINA, JURGA
Renginio vedlės

ŠIRDŽIŲ KAMERTONAI

Įrašas

5500

4val. trukmės pilnas renginio vaizdo įrašas

Atskiros dalys:

Apsijungimo meditacija

Mokytojų transliacija + tekstinis transliacijos failas

Muzikinė dalis

Kas yra kamertonai

Knygų autorė Saulė Zujūtė detaliai aprašė, kas yra kamertonai, jei smalsu parsisiusk ir paskaityk čia.

renginio gimimo istorija

Sužinok kaip gimė šio renginio idėja, pavadinimas ir mums pačioms netikėtos renginio dalys.

Apie Simoną Jakubėnaitę

Simona Jakubėnaitė – nuostabi dainininkė, kuri duetu su Linu Adomaičiu pasirodė „Eurovizijoje“ 2004 metais su daina „What Happened to Your Love“.

Po šio sėkmingo pasirodymo Simona atsivėrė ypatinga įdomi muzikinė kelionė. Nuo 2010 metų Simona gavo stipendiją ir mokėsi prestižiniame Berklio muzikos koledže Bostone ir kurį laiką puoselėjo svajonę užkariauti Niujorką.

Tačiau gyvenimo vingiai pakvietė talentingą muzikantę grįžti į gimtąjį kraštą, kuriame Simona jau 10 metų Vilniuje moko vokalo technikos talentingus lietuvos jaunuolius.

2020 metais Simona pasirodė „Lietuvos balse“, kuriame užėmė antrąją vietą, o
nuo 2022 metų prasidėjusi kelionė į gilesnį savęs pažinimą atvedė Simoną iki intuityvaus giedojimo, pakylėjančio žmogaus vibracinį dažnį ir padedantį atverti kiekvieno širdies vartus.

Šiuo metu Simona mokosi kurti muziką iš srauto būdama meditacinėje būsenoje taip įnešdama visiškai naują perspektyvą į savo kūrybą ir muzikos sklaidą bei prasmę.

 

Renginio nuotaika

nuotaikos Galerija

Dalinamės nuotraukomis iš ŠIRDŽIŲ KAMERTONŲ renginio

Atsiliepimai

Ką žmonės sako apie mūsų

renginį

Renginys gimė apsijungus daugiau nei 2000 žmonių Facebook erdvėje, grupėje
“Gausa per Tyrumą”. Tu taip pat gali jungtis į gyvą susitikimą.

Savaitgalį įvykęs magiškas renginys Širdžių Kamertonai paliko neišdildomą įspūdį ir vidinį pokytį. Kai širdis atsiveria, išsiplečia ir rodos, gali apglėbti visą pasaulį, kai pažįsti save kitokią, pamatai, ką taip ilgai slėpei nuo savęs, kur dar neleidai sau pilnai jausti, mylėti savęs ir aplinkos, kai išdrįsti atverti pačias jautriausias ir tyriausias savo vidaus kerteles pirmą kartą be baimės, kad skaudės. Tada supranti, kad namo grįši jau kitas žmogus.

Simona Mėžetienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Labai noriu padėkoti Jurgai, Aistei, Evai ir Evelinai už tikėjimą, pasitikėjimą, paskatinimą, palaikymą ir galimybę būti dalimi Pati esu tokiam naujume, kad tikrai nesuvokiu dar daug dalykų, auginuosi pajautimą ir žinojimą, tokie susibūrimai neša tokį didelį vidinį augimą, savęs ir kitų suvokimą kaip beribių sąmonių, kurios susirinkome procesuose patirti ir padėti vieni kitiems skleistis ir nusimesti šarvus ir skydus Be galo dėkoju širdelėms kurios priėjo pasidalinti pojūčiais ir išjautimais po garso meditacijos. Esanti naujume žinau kad esu Garso kanalas, o kas eina per mane žmogui išgirstu tik iš jūsų pajautimų. Dėkoju už galimybę

Simona Jakubėnaitė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Jurga, Eva, Evelina, Aiste ir Simona, nuoširdus ir didelis ačiū Jums, Kūrėjui, Mokytojams, visiems Dalyviams, filmuotojams už ypatingą renginį ir už galimybę dalyvauti nuotoliu Tai nuostabi dovana mums visiems, žmonėms ir Žemei. Tegul ši energija skleidžiasi širdyse ir keliauja apgaubdama pasaulį.

Rūta Steponavičienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Ačiū už begalinį gylį. Praverkiau visą pirmą dalį. O antroje dalyje, per Simonos dainavimą, pasisveikino Teslos sąmonė. Per mūsų bendrą apjungtą renginio dalyvių sąmonės kanalą leidosi į
Žemę naujos technologijos. Aš norėjau suprasti kokios tai technologijos ir Tesla pasakė, kad širdies kamertonas pirmiausia atsiveria ir priima. Yra būties kanalas, širdis būna. Yra sąmonės, kurios
iššifruos tas technologijas, bet širdies kamertonas pirmiausia leidžia ir atsiveria. Nes mano noras suprasti, iššifruoti tuo metu tik stabdė srautus. Ir tuomet man labai aiškiai parodė kodėl technologijos leidosi būtent per dainavimo dalį, nes visi atsipalaidavę ir panirę į būtį. Tesla sveikina su sėkmingu procesu ir dar labiau išsigryninta jums pačioms mokytojų žinia – augimas buvime, buvimas augime.

Erika Jokšienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Patys stipriausi įspūdžiai trumpai. Pirmoje dalyje širdies ir sąmonės išsiplėtimas, apsikabinimai iki širdies gelmių. 2 dalis – Simonos giedojimą 2 žodžiais pavadinau Kosmine odisėja. O visą renginį vainikavo bendrystės jausmas ir tobulas renginio sustygavimas! DÈKOJU 4 vedėjoms ir subtiliam planui/ Mokytojams bei visoms visoms sąmonėms dalyvavusioms jame! Sėklos pasėtos, tegu dygsta!

Ingrida Rakovienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Sunku ir žodžiais apsakyti, Kas tai per jausmas vedantis giliai į širdį, Turi pajust, patirt ir pamatyt, Ir tik tuomet suprasi- Tai virpesiai kuriais dalinamės per tyrą širdį. Ačiū jums visiems.

Jonas Viskontas

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Patyriau susitikimą su Tikruoju aš, pavyko išjausti Dieviškąją kibirkštį, unikaliąją, autentiškąją prigimtį, pradžių pradžią, vyko giluminis apsivalymas, vidinių baimių, trukdžių, blokų atpažinimas ir transformavimas, savo vidinės galios ir tvirto ketinimo – gyventi, atliepti į širdies manifestaciją per veiksmą, pajutai impulsą veik, atliepk, drąsiai, nedelsiant, užtikrintai, veik iš širdies tyrai ir paprastai.
Tebevyksta procesai, integracija, ačiū visiems.

Dalia Vaitkuvienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Su Saulės Zujūtės pagalba pradedu suprasti, kas įvyko po renginio. Kaip ji rašo, kai pajėgi įvardyti reiškinį tikruoju jo vardu, tu jį pradedi pažinti ir valdyti. Renginys pagreitino manyje natūralius procesus, pagreitino sąmonės transformaciją, ją įkaitino mano fiziniame kūne. Šis karštis sukėlė erdvės sūkurius ir įmagnetino aplinką norimoms transformacijoms. Prasidėjo sinchronizmo veikimas – pasireiškė sutapimai tarp vidinių būsenų ir išorinių įvykių, vyko mano ir visų renginio dalyvių sąmonių vibracijomis įmagnetinto Būties audinio atsakas. Vyko Būties bendravimas su manimi. Vyko mano aukštesnės
sąmonės pokalbis su žemesne.

Sandra Kanapeckaitė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Nuostabus renginys, esu labai laiminga, kad apsisprendžiau dalyvauti. Tiek nuostabių, šiltų ir drąsių moterų bei vyrų! Bendrystė, palaikymas ir nuoširdūs apkabinimai – tai ko man jau seniai labai reikėjo. Reikia daugiau tokių renginių, šįkart Vilniuje. Dėkoju visiems už nuostabų laiką!

Deimantė Mikštė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Mylimos ir mylimi, buvę drauge Širdžių Kamertonai jungtyje. Tiek daug sluoksnių vėrėsi, tiek daug išrišimų, sielų susitikimų, gelmės ir meilės tekėjo. Iki šiol juntu vibracijas ir pakitusį būvį. Ačiū Eva Jurga Aiste Evelina, Jūsų dėka patyriau tiek daug, taip giliai ir daug duodančiai. Tai tyras, meile pripildytas Dievo versmės lobynas. Ačiū Simona, Tavoji giesmė tirpdė ledkalnius, mainė pasaulius energijų šokyje tokiame saugiame ir tyrame lauke. Ačiū Merginos, tos su kuriomis buvau grupėje, kai dalinomės ir dviejų mūsų tema sutapo, ačiū Jums, kad pabuvome visos drauge tame, taip nuoširdžiai atliepdamos, kad išklausėte širdimis. Man pavyko! Atsirišome tokioje gražioje meilėje!!! Ačiū Jums

Renata-Rėja Sielonešiai

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Didžiulis dėkingumas💗už galimybę pajausti, išjausti, trapumą, tvirtybę. Tik šiandien atėjo atsakymas dėl noro būti silpnai. Tvirtybė ir silpnybė, tai harmonija. Tai harmoningas širdies kelias, tai meilė, atjauta, tyrumas, pagarba, tai būtis visame kame. Silpnumas stiprybėje. Esu dėkinga visoms renginio kūrėjoms, dėkinga visoms su kuriomis apsikabinom, dėkinga toms su kuriomis ir kuriais neapsikabinom. Dėkoju savo bendrakeleivei Vidai kurios paskatinta pabuvojau kupole ir renginyje.❤️

Danutė Odencovienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Nuostabus, nepakartojamas, giliai paliečiantis tyrų širdžių susitikimas! 💖 Labai labai dėkoju už nuostabius patyrimus, savo vidinius išjautimus ir susitikimą su Jumis visomis ir visais!🙏💖

Jūratė Zundienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Buvo nuostabiai Tyra, Nauja ir taip stipriai išsiilgta… Upeliai tyrų ašarų, jūra šilčiausių apsikabinimų, garsų kosmosas✨️ Meilė tvyro ore❤️ Aum🤍🤍🤍 Kaip gera gyventi🌊🐬🌞 Dėkoju💛Dėkoju💜Dėkoju🤗

Giedrė Lukienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Dėkoju, buvo be galo jautru, gražu, tyra, pakylėta💖 Visiems buvusiems renginyje begalinis dėkingumas, tik mūsų visų buvime galėjo suskambėti tyriausias, aukščiausios vibracijos širdžių kamertonas💖

Virginija Navickienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Dėkingumas, džiaugsmo ašaros bėgo per skruostus tuo pačiu išgrynindamos ir nuplaudamos viską kas nereikalinga. Tokia bendrystė, tiek tyrų širdžių, tokie pojūčiai, tiek meilės. Mes kuriam stebuklus ir juos patiriam🥰. Pradžia renginio jau vyko kupole, tokie jausmai, tokia sklaida, giedojimo ir gitaros skleidžiami garsai nunešė virš visų emocijų ir mes atgimėm, atgimėme naujumui ir į pagrindinį Širdžių Kamertonų renginį žengėme galutinai nusimetę senus įpročius ir nemeilę sau bei artimui. Dėkingumas merginom už drąsą ir kūrybiškumą bei savų širdžių išskleidimą, dėkingumas Kūrėjui, Marijai Kumarai, Maitrėjai ir visam subtiliajam pasauliui, dėkingumas jums visiems bendraminčiams tapusiems Širdžių Kamertonais, atsakingas pareigas gavome, nepameskime tos atsakomybės. Dėkingumas sau, kad pasitikėjau savo širdimi, kuri mane nuvedė ten, kur ir turėjau būti💛💙💜. Su meile visus apkabinu. Vida

Vida Blankienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Na man tai labai atvėrė širdį, davė impulsą ir nuo vakar valosi emocijos didžiulė meilė užplūdo viskam toks dėkingumas, džiaugsmo ašaros, visur savo gyvenime tokią gausą matau ir jaučiu… Labai vyko stiprūs procesai pirmoje dalyje fiziškai kūne valėsi blokai kairioje rankoje buvo sunku net išjausti nes labai skaudėjo. Violetos laiškas man buvo apie mano žvaigždžių šeimą, buvo nuostabu. Labai stiprus atsivėrimas širdies vyko, tokia meilė plūsta į mane ir šiandien toliau tai tęsiasi. Visas renginys nuostabus, labai gražios ir gilios patirtys ir žmonės per kuriuos kalba mano siela, labai nuostabu tai suvokti, begalinė meilė viskam! Labai dėkoju už tokią dovaną❤

Simona Jusevičienė

Renginio “Širdžių Kamertonai” dalyvė

Dažniausiai užduodami klausimai!

Jūsų patogumui mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus

Pagrindiniai klausimai
Ką konkrečiai aš sužinosiu ar išmoksiu įsigydamas šį įrašą?

Šis įrašas perduoda stiprią, transformuojančią energiją, kuri atveria širdį, užpildo ją iki širdžių kamertonų dažnio.

Ar galiu įsigyti šį įrašą, net jei nesu medituojantis?

Taip, gali. Šis įrašas kiekvienam suteiks reikiamas energijas. Kiekvienas bus užpildytas tiek, kiek jam tuo momentu palankiausia.

         Turintiems daugiau klausimų:

Jei turite klausimų susisiekite

Rašykite klausimus el. paštu jurga.creative@gmail.com