Apie renginio vedles

 

« Atgal į renginį

Apie aistę

Aistringai ir sąmoningai dalyvauju žmonijos prabudimo ir Žemės Dvasinio Pakilimo procese.

Daugiau nei 10 metų groju tibetietiškais ir krištoliniais dubenėliais, vedu meditacijas, konsultuoju.

Esu kanalas energijoms ateinančioms iš Aukštesniųjų lygmenų, gydymui, aktyvavimui, šviesos kalbai, šviesos kodams, šviesos garsams ir harmonijoms.

Esu Kūrėja įsikūnijime, todėl tobulinu šį savo aspektą. Bendroje kūryboje su bendraminčiais gimė:

  • Meditacijų ir terapijų centras „Širdies erdvė“ fb: Širdies Erdvė
  • Vaikų darželis „Gintarinė Šviesa“ fb: Gintarinė Šviesa
  • „Klaipėdos Gamtos mokykla“ fb: Klaipėdos Gamtos Mokykla
  • Kanalu perduodamas žinutes galite rasti fb: Laisvės kodai

Nauji bendrakūrybiniai projektai:
Gausa per tyrumą ir Tyras sąmoningumas

Apie evą

Mano kelias sąmoningumo paieškose buvo ilgas ir vingiuotas. Neturėdama aiškios savo vidinės ašies ir pasitikėjimo savo subtiliais pajautimais aš klaidžiojau proto ir emocijų labirintuose nuolatos jausdama, kad esu ne savo vietoje, keisdama išsilavinimo kryptis ir darbo pobūdį.

Mano kelionė mokslo srityje prasidėjo nuo vadybos krypties, paskui sekė socialinio darbo, praktinės psichologijos ir net aromaterapijos mokslai. Darbinės veiklos taip pat keitėsi nuo marketingo ir renginių organizavimo iki socialinio darbo, mokymų vedimo, konsultavimo ir net masažo praktikų.

2013 metais išgyvenusi sunkią depresiją pradėjau vis labiau gilintis į žmogaus psichologiją, sekė daug metų individualios ir grupinės psichoterapijos.

Visame šiame kelyje mane nuolatos lydėjo muzika, dainuoju nuo 5 metukų, o beveik 20 pastarųjų metų giedojau Šv. Jonų bažnyčios gospel chore. Tačiau esminis pokytis mano gyvenime įvyko 2020 metais gimus mano dukrai, kurios sveikatos problemos mane atvedė iki Violetos Petraitienės ir jos sąmoningumo ugdymo mokyklos.

Nepraėjus nei metams intensyvių meditacijų bei darbo su savimi, man pačiai atsivėrė gebėjimas užrašyti ir perduoti subtilaus plano mokytojų žinutes. Šis virsmas įvyko kosminiu greičiu ir visiškai pakeitė mano gyvenimą, bendraminčių ir draugų ratą. Esu begalo dėkinga už galimybę skleistis ir augti drauge su nepakartojama Širdžių kamertonų ir Gausa per Tyrumą komanda!

Apie eveliną

Pabaigus Balsio Menų Gimnaziją Klaipėdoje 2000 metais, išvykau studijuoti į Vokietiją. Čia gyvenu jau 23 metus.

Sąmoningumo keliu pradėjau eiti sudalyvavus OSHO prigimtinės terapijos kurse. Jo metu vyko labai gilios transformacijos, kurių integracija užtruko keletą metų. 2011 metais pirmą kartą susipažinau su ZEN Meditacija sudalyvavusi 10 dienu retriete be pasiruošimo. Nuo tada meditacija ir skirtingos jos rūšys yra mano kasdienos dalis. Pradėjau vesti TYLOS meditacijas taip pat ir su dviem draugem vedame sekmadienines meditacijas.

Mano sąmonės virsmas tesėsi pažinus emocijų paleidimo metodą (Sedona metodas). O visi mano ieškojimai ir gilios patirtys įgavo vientisumą pradėjus skaityti Violetos Petraitienės užrašytas knygas „Savęs ir visatos pažinimo link“ ir mokantis Prigimtinės tiesos pažinimo mokykloje.

Baigiau tapybos studijas menų akademijoje Vokietijoje ir Šveicarijoje. Jau apie dešimt metu mano tapybos darbai prsitatomi parodose, o paveiklus yra isigiję tiek privatūs kolekcionieriai, tiek ir muziejai.

Sąmonėjimo kelias apsijungia su tapyba, o ši tampa įrankiu sąmoningumo sklaidai. Nes kūryba nėra neutrali. Per dažus, potėpius išreiškiamas pasaulio pajautimas, emocija, išnešama energija, mano regėjimai ir vizijos. Ne karta įsitikinau, jog kiekvienas paveikslas yra skirtas kažkuriam žmogui, o susitinka jiedu abu per parodas ir atpažįsta vienas kitą. Paveikslo nešamos energijos žmogaus sąmonę atveda pas mane. Tai kosminiai procesai, o aš mokausi juos suvokti, išsigryninti.

Evelina Velkaitė

Apie jurgą

Pradėjau savo sąmoningumo kelionę daugiau nei prieš dešimt metų, nuo dvidešimties dienų badavimo. Ši patirtis sukėlė didelius pokyčius ir leido man tapti visiškai nauja asmenybe. Vėliau parašiau dvi knygas, kurios sulaukė didelio populiarumo. Tai man atnešė visuomenės susidomėjimą, pritraukė labai daug įvairių interviu. Pradėjau organizuoti savo mokymus, projektus, paskaitas.

Sukūriau sąmoningą šeimą, kurioje tiek aš, tiek mano vyras, kuriame santykius ir auginame vaikus sąmoningai, vadovaudamiesi tuo, ką patys mokome (mano vyras taip pat yra sąmoningumo mokytojas).

Trys vaikai suteikė man daug praktinės patirties, todėl dalinuosi žiniomis apie sąmoningą vaikų auginimą ir kaip kurti harmoningus santykius su savo partneriu.

Mano tikslas yra ne tik tobulinti savo sąmoningumą, bet ir skatinti kitus atrasti savo vidinį potencialą ir atidaryti sąmoningumo duris. Per savo renginius, paskaitas ir mokymus stengiuosi perduoti gyvybingą ir švelnią energiją, kviečiančią kiekvieną žmogų pajusti prisilietimą prie meilės ir išminties šaltinio.

Šiuo metu gyvenu Vokietijoje su savo šeima ir labai džiaugiuosi galimybe susitikti su Širdžių Kamertonų kitomis vedlėmis bei Lietuvos žmonėmis. Tai ypatingas momentas, kai galime kartu sukurti stebuklingą sąmoningumo patirtį.

Jurga Lukoševičienė

 

Grįžti į renginio puslapį